شکلات قالبی مغزدار که از اسنیکرز و مارس خوشمزه تر می شود در فودآکادمی آشپزی با ایمان

⭕️اشتراک گذاری این مطلب با دوستاتون 👇

شکلات قالبی مغزدار

دوستان خوبم، خودتون و مهموناتون را با این شکلات قالبی مغزدار سوپرایز کنید.این شکلات هم طرز تهیه خیلی راحته و همین که سالم تر و خوشمزه تر از شکلات هایی که در بیرون تهیه میکنید. با کمی خلاقیت و سلیقه خودت، شکلات مورد دلخواهت را می توانی درست کنی. این شکلات خوشمزه را شما می توانید همراه چای یا قهوه تا نوش جان کنید. اگر این شکلات رو درست کردید حتما برام در کامنت ها بنویسید که چطوری درستش کردی؟

آکادمی ایمان

گر از نوتلا خوشت میاد حتما این آموزش رو ببین اینجا کلیک کنید

مواد لازم

شکلات تخته ای تلخ یا شیری

آجیل مورد دلخواهتان

خواص کاکائو

کاکائو، یکی از خوشمزه ترین خوراکی ها ی شیرین بین تمام گروه های سنی است. اما به شرطی که این خوراکی تلخ باشد بنابراین هرچقدر کاکائویی که در دسترس شماست، تلخ تر باشد، یعنی میزان شکر آن کمتر و درصد کاکائویش بیشتر است…

از پوکی استخوان پیشگیری کرده و سرعت پیشرفت آن را کاهش می دهد کمک به سالم نگه داشتن قلب و کاهش کلسترول بدمی کند. خواصیت کاهش فشار خون و تسهیل گردش خون دارند. مصرف کاکائو می تواند به افزایش و تسهیل گردش خون در مغز و دیگر اندامها کمک کند. یکی از اثرات ثابت شده شکلات احساس نشاط و رفع خستگی است تئوبروماین هم ترکیب دیگری است که به مقدار جزیی در شکلات موجود است و ترکیب این دو ماده شیمیایی (و احتمالا دیگر مواد موجود در شکلات) به ایجاد احساس نشاط در مصرف کنندگان شکلات منجر می شود.

⭕️اشتراک گذاری این مطلب با دوستاتون 👇

2 Comments

  • ❤با من همراه باشید 👇

    https://www.youtube.com/foodacademy

  • سلام
    اموزش شکلات تلخ اصلا برام باز نمیشه اگه میشه فایل رو بررسی کنین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *