(VPN) برای دیدن ویدیو کلیپ ها فیلترشکن تو روشن کن

تماس

167

تماس با ایمان

درباره ایمان

من اسمم ایمان, بیست  و هفت سال در کشور سوئد زندگی کردم . سه ساله که در ایران زنگی میکنم. رشته اصلیم IT هستش. ده سال در شرکت های سرشناسه سوئدی مثل (ٍEricsson, Ramboll, Consafe Logistics, Cybercom group) مشغول به کار بودم. در مالتی مدیا مهارتهای زیادی دارم از جمله فیلمبرداری, عکاسی و موسیقی.
از آنجایی که عاشق ایرانم تصمیم گرفتم به وطنم برگردم و زندگی کردن را در ایران تجربه کنم.

تماس👇 با ایمان از طریق تلگرام یا ایمیل
آغاز فودآکادمی

من به آشپزی علاقهٔ زیادی دارم و تصمیم گرفتم تجربه های آشپزی خودم را در خدمت شما دوستانم قرار بدهم.

تماس با فودآکادمی ایمان
تماس با فودآکادمی ایمان

آغاز مولتی چنل

در دنیای امروز رقابت زیاد شده است. بیشتر آدم هایی که من باهاشون صحبت می کنم ،میگن کار نیست. دوست خوبم کار به دنبال شما نمیاد شما باید دنبال کار باشید. یکی از دوستان خوبم در بازار کار می کند ،هر وقت من ازش سوال میپرسم اوضاع بازار چطوره است؟ در جواب می گوید اوضاع بازار خوب نیست. دوستان خوبم حالا من از شما یه سوال می پرسم، بازار تهران چند سال قدمت دارد؟

بازار-تهران-قدیما
بازار-تهران-قدیما

آیا میدانستید بازار تهران بیش از سیصد سال قدمت دارد. یعنی مردم حدود سیصد سال در بازار تهران داد وستد کردن. حالا یک سوال دیگری از شما میپرسم، اینترنت یا همان دنیای مجازی چند سال است که اختراع شده است؟

سال ۱۹۹۱ میلادی دنیای مجازی یا همان اینترنت برای عام آزاد شد و شرکت های خارجی به داد و ستد اینترنتی پرداختند. دیجیکالا، آپارات، بامیلیو و سایر سایت های ایرانی چند وقت است که به وجود آمدن؟
دوستان خوبم خارجی ها یک ضرب المثلی دارند که می گویند:”History repeats” .یعنی تاریخ تکرار میشود. رفیق خوبم بگذار برات مضوع را برات بازش کنم.

بازار سیصد سال است که استارت خورده است اما دنیای مجازی فقط ۱۰ ساله که در ایران باب شده است. هنوز موضوع اینترنت داغ و داغتر هم می شود. با کمک ابزارهای آی تی میتوانیم به راحتی در اینترنت برای خودمان کسب درآمد کنیم، نه فقط در ایران، بلکه در جهان.

⭕️اشتراک گذاری این مطلب با دوستاتون 👇